Ciekawy ebook

ebooki dla wszystkich, epub, mobi, pdf, audiobooki, książki, e-prasa, porównywarka cen. Kocham czytać!

Kenneth S. Rubin Scrum. Praktyczny przewodnik po najpopularniejszej metodyce Agile – ebook

Kenneth S. Rubin Scrum. Praktyczny przewodnik po najpopularniejszej metodyce Agile

Kenneth S. Rubin Scrum. Praktyczny przewodnik po najpopularniejszej metodyce Agile

Tempo rozwoju współczesnych aplikacji jest zbyt duże, aby wciąż stosować skostniałe, stare metodyki zarządzania projektami. Obecnie należy błyskawicznie dostarczyć klientowi pierwszą wersję aplikacji i dopiero na podstawie jego uwag rozwijać oraz modyfikować program. Zwinne metodyki, w tym Scrum, pozwalają tego dokonać. Takie projekty nie zawsze są perfekcyjnie dopracowane, ale zazwyczaj pozwalają poznać opinię zleceniodawcy i lepiej zaplanować kolejne przebiegi – tzw. sprinty.

Ta książka to doskonałe źródło informacji o Scrumie. W trakcie lektury poznasz założenia tej metodyki oraz jej zalety i wady. W kolejnych rozdziałach zaznajomisz się z podstawowymi pojęciami oraz dowiesz się, jak szacować wydajność zespołu. Rozdział IV to gwóźdź programu, ponieważ omawia sprint – kluczowy element tej metodyki. Znajdziesz tu najlepsze metody planowania sprintu, założenia, których należy przestrzegać, oraz definicję jego ukończenia, a ponadto odkryjesz, co to jest dług techniczny oraz jak go pilnować. To jeszcze nie koniec! Kolejne rozdziały tej książki zostały poświęcone rolom pełnionym przez różne osoby w czasie tworzenia projektu oraz etapom wchodzącym w skład projektu. Książka ta jest doskonałym źródłem informacji na temat metodyki Scrum oraz niezbędną lekturą dla osób rozważających jej wdrożenie w swoich projektach.

Dzięki tej książce dowiesz się:

jak zwinnie zarządzać projektami
jakie niespodzianki oraz pułapki kryje metodyka Scrum
w jaki sposób oszacować wydajność zespołu
jak odnieść sukces w zarządzaniu projektami
Sprawdź, jak Scrum może zmienić Twój projekt!

Kenneth S. Rubin – certyfikowany trener Scruma. W swojej karierze przeszkolił kilkanaście tysięcy osób – z używania Scruma, programowania w języku Smalltalk oraz zarządzania projektami. Był pierwszym dyrektorem zarządzającym Scrum Alliance – organizacji, której celem jest skuteczne wdrażanie Scruma.

NIE ZWLEKAJ – KLIKNIJ i KUP W DOBREJ CENIE

Nie jesteś pewny(a)? Porównaj ceny w różnych księgarniach:

Masz jeszcze wątpliwości? Porównaj na CENEO!

Ciekawy ebook © 2014-2018 Frontier Theme