Ciekawy ebook

ebooki dla wszystkich, epub, mobi, pdf, audiobooki, książki, e-prasa, porównywarka cen. Kocham czytać!

Brandon Sanderson Droga Królów – ebook

Brandon Sanderson Droga Królów

Pierwszy tom cyklu zaplanowanego na 10 tomów autorstwa Brandona Sandersona – dwukrotnego zdobywcy nagrody Hugo, porównywanego do G. R. R. Martina. Powieści Sandersona są niezwykle cenione przez wielbicieli fantastyki. Pisarz jest uważany za jednego z najlepszych współczesnych twórców fantasy.

W powieści Sandersona zachwycają między innymi barwni, niebanalni, pełni sprzeczności bohaterowie. W wykreowanym przez autora świecie można spotkać chirurga, który został zmuszony do rezygnacji ze swojego zajęcia, aby wziąć udział wyjątkowo okrutnej wojnie. Pojawiają się tam również: skrytobójca, płaczący podczas dokonywania zbrodni i młoda kobieta, która bardzo często mija się z prawdą, za kłamstwami skrywa jednak swoją prawdziwą naturę. Czwartą postacią jest arcyksiążę, wojownik, który za wszelką cenę pragnie rozlewu krwi. Co ich łączy? Od nich zależy przyszłość świata. Jeden może przynieść mu zbawienie, drugi bezpowrotnie zniszczyć.

„Droga Królów” zachwyciła Patricka Rothfussa, amerykańskiego autora fantasy oraz… miliony czytelników na całym świecie.

Wersja papierowa powieści liczy około 960 stron, dlatego ebook „Droga Królów” będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na przykład często i dużo czytają w podróży, w drodze do pracy lub po prostu nie mają już miejsca na półkach.

NIE ZWLEKAJ – KLIKNIJ i KUP W DOBREJ CENIE

Ciekawy ebook © 2014-2018 Frontier Theme